Cleansing Cream Soap
Cleansing Cream Soap

Cleansing Cream Soap

Pastrues në formë kremoze për të gjitha llojet e lëkurës.

Veprimi: Një larës me teksturë kremoze me një përzjerje vajrash bimore që kanë veti pastruese. Pasuruar me Damsel, Calenula dhe Arginine, pastron në thellësi dhe stimulon lëkurën, pa shkaktuar irritim. Heq papastëritë dhe yndyrën duke rigjallëruar pa shkaktuar tharje.

Përdorimi: Apliko një sasi të vogël në fytyrë të lagur, masazhoje butësisht dhe hiqe me ujë.

Ingreditetët kryesorë: Skin Conditioners dhe Emollient Oils , Arginine, Hamamelis Extract, Callendula Extract.

EUR 17.00

Sasia
1
Përmasa
200 mL
Kategoria
Pastruesit & Locionet
Llojet e lekures
normale, te gjitha llojet
share