Sensitive Cleansing Gel
Sensitive Cleansing Gel

Sensitive Cleansing Gel

Xhel pastrues i formuluar specifikisht për lëkurën sensitive dhe për zonën rreth syve.

Veprimi: Një xhel që përmban vaj ulliri kombinuar me Osmopure, si komponentë pastrues. Mbron qelizat e lëkurës nga ndotja e ambjentit, dhe së bashku me acidin hyaluronic, e hidraton atë dhe e lë të butë. Heq papastërtitë dhe make up-in, duke e mbrojtur njëkohësisht atë.

Përdorimi: Apliko një sasi të vogël në të gjithë fytyrën me lëvizje rrethore dhe hiqe me një pambuk të lagur ose me ujë.

Ingreditetët kryesorë: Olive Oil, Arginine, Osmopure, MMW Hyaluronic Acid.

EUR 18.00

Sasia
1
Përmasa
210 mL
Kategoria
Pastruesit & Locionet
Llojet e lekures
normale, sensitive
share