Hydra Cleansing Milk
Hydra Cleansing Milk

Hydra Cleansing Milk

Qumësht pastrues për fytyrën, për lëkurë të thatë, normale dhe të ndjeshme.

Veprimi: Konsistenca e tij kremoze me përbërje vajrash bimorë pastrues, thithet lehtësisht nga lëkura dhe pastron thellësisht poret, pa shkaktuar irritim. Ai përmban ekstrakt kamomili dhe aloe vera që zbusin, qetësojnë dhe hidratojnë lëkurën.

Përdorimi: Apliko një sasi të vogël në të gjithë fytyrën, duke masazhuar në mënyrë rrethore dhe hiqe me një pambuk të lagur ose me ujë.

Ingredientët kryesorë: Skin Conditioners & Emollients Oils, Arginine, Chamomille Extract, Aloe Vera.

EUR 14.00

Sasia
1
Përmasa
210 mL
Kategoria
Pastruesit & Locionet
Llojet e lekures
sensitive, normale, e thate
share